首頁 > Ecliptek代理商 > EC2620TS-25.000M TR
影像僅供參考,以產品規格為準
EC2620TS-25.000M TR
型號描述:
25 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
型號:
EC2620TS-25.000M TR
品牌:
Ecliptek
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:250 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
LVCMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
Frequency Stability
±20ppm
Voltage - Supply
3.3V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
10mA
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
25 MHz